Adopcje

IMG_7619.PNG

Kocia gromadka

29.08.2016

Kolejny raz nie potrafiliśmy przejść obojętnie obok bezdomnych kociąt, dlatego znów poszukujemy chętnych do adopcji i prosimy Państwa o udostępnianie naszego postu. Tym razem mamy ich, aż 12... Dajmy szansę tym maluchom na nowe, lepsze życie. (więcej…)

zobacz wiecej
IMG_7880-2

Szczeniaczki w typie Beagle

20.08.2016

6 lipca pod opiekę Kliniki trafiły 4 osierocone szczeniaki typu Beagle w wieku ok. 1 tygodnia. Nasz zespół, ze szczególnym udziałem Karoliny Dudziak i Natalii Karczewskiej podjął się ich wychowania. Maluchy były karmione mlekiem zastępczym Dolmilk, dostawały witaminy DolVit Junior. Nad ich zdrowiem i prawidłowym rozwojem czuwał nasz położnik - lek.wet. Magdalena Krawczyk. (więcej…)

zobacz wiecej
Kocurek

4 kociaki szukają domów !

18.07.2016

Pod Naszą opiekę trafiły 4 kociaki, które zostały skazane na śmierć. Trzy kocurki i jedna kotka dostały szansę. Ocalili je nasi lekarz oraz stażyści. Trafiły do nas w bardzo zlym stanie - wychudzone, zapchlone, zarobaczone. Zostały objęte podstawową opieką medyczną i profilaktyką przeciwko pchłom i pasożytom. Rosną z dnia na dzień, teraz brakuje im tylko kochających domów. (więcej…)

zobacz wiecej
Azel

Azel

22.06.2016

To jest Azel, ma 10 lat, przez pierwsze 9,5 roku życia posiadał dom: ciepłe łóżko, smaczne jedzonko. Coś jednak poszło nie tak. Z dnia na dzień znalazł się na ulicy, a później traf do lubelskiego schroniska. Azel stracił chęć do życia, apetyt, strasznie schudł. Trafił do domu tymczasowego, który znowu miał utracić i trafić do schroniska. I tu wkroczył Nasz zespół, dzięki współpracy i szybkiej reakcji dom znaleźliśmy w jeden dzień. Teraz Azel ma dobre jedzenie, ciepłe łóżko i kochającą właścicielkę już nie tymczasowo ale na stałe!

zobacz wiecej