Nasz Zespół

IMG_2334

Anna Maria Cieślik

04.10.2018

33082993_1797872263606670_2549398982388350976_nUkończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Już podczas studiów odbywałam praktyki zawodowe oraz uczestniczyłam w wielu konferencjach i warsztatach, które pozwoliły mi zdobyć doświadczenie oraz umiejętności. Zawodowo zajmuję się interną małych zwierząt oraz chirurgią miękką.Swój czas poświęcam na działalność na rzecz bezdomnych zwierząt, nie tylko dbając o ich zdrowie ale również szukając im kochających domów.Posiadam urocze zwierzaki: kocury Czesława i Gniewka, kotkę Jadwigę, suczkę Zorę oraz agamę brodatą Jurka. 

zobacz wiecej
sebastiandadej

Sebastian Dadej

04.10.2018

Lek.wet. Sebastian DadejPan Sebastian ukończył weterynarię na warszawskiej SGGW. Jego pasją jest diagnostyka obrazowa, którą odkrył już w połowie studiów. Od tego czasu stale rozwijał swoje zainteresowanie badaniami obrazowymi, zwłaszcza diagnostyką ultrasonograficzną uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach. Umiejętności nabierał wykonując wiele badań w warszawskich schroniskach dla zwierząt, gdzie nie brakuje ciekawych i trudnych przypadków. W naszym centrum Pan lek.wet. wykonuje badania RTG oraz USG psów i kotów, zabiegi chirurgii miękkiej, zabiegi laparoskopowe, ortopedyczne oraz neurochirurgiczne.Badania obrazowe: USG, RTG, chirurgia miękka, laparoskopia, ortopedia, neurochirurgia.

zobacz wiecej

Maja Daniel

04.10.2018

lek. wet. Maja DanielJestem abstolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Swoją wiedzę w trakcie studiów poszerzałam na licznych ogólnopolskich konferancjach i w lubelskich lecznicach. W Klinice zajmuję się interną małych zwierząt i diagnostyką laboratoryjną.Swój wolny czas spędzam na czytaniu, malowaniu i zabawie z moim 7 letnim terierem Miszą.

zobacz wiecej
s0022002

Łukasz Jarosz

18.10.2016

W 2005 roku ukończyłem z wyróżnieniem Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Akademii Rolniczej w Lublinie i w tym samym roku zostałem przyjęty na studia doktoranckie w Zakładzie Epizootiologii i Klinice Chorób Zakaźnych Instytutu Chorób Zakaźnych. W 2006 roku zostałem mianowany na stanowisko asystenta, a w 2013 roku na stanowisko adiunkta na tej samej katedrze.Ukończyłem również Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne oraz pracowałem jako nauczyciel biologii w VI Liceum Ogólnokształcącym i Gimnazjum nr 18 w Lublinie.W 2010 roku ukończyłem podyplomowe studia specjalizacyjne "Choroby trzody chlewnej", a w 2012 roku podyplomowe studia specjalizacyjne "Epizootiologia i Administracja Weterynaryjna" i uzyskałem tytuł lekarza specjalisty w tych dziedzinach.W 2015 roku uzyskałem europejskie kwalifikacje instruktora Emergency First Response, wspólnie z Organizacjami Pozarządowymi jestem organizatorem szkoleń dla służb mundurowych z zakresu postępowania w trakcie zwalczania chorób zakaźnych zwierząt.20.06.2013 roku uzyskałem tytuł dr n. wet., brałem udział w licznych szkoleniach z zakresu cystometrii przepływowej, nowoczesnych technik diagnostycznych, w tym techniki PCR i jej zastosowania.  Jestem autorem wielu publikacji w czasopismach wyróżnionych w bazie Journal Citation Peports (JCR) oraz czasopismach krajowych.W pracy klinicznej zajmuję się chorobami zakaźnymi oraz chorobami wewnętrznymi ze szczególnym uwzględnieniem gastroenterologii i nefrologii, ale również moje zainteresowanie obejmują terapię zwierząt futerkowych i gryzoni.Prywatnie czas wolny poświęcam dobrej książce i filmowi. Jestem właścicielem 2 psiaków, a ostatnio zaadoptowałem Dorę - suczkę wyratowaną w Naszej Klinice.  

zobacz wiecej
s0821266

Kamil Bednarek

26.08.2016

Jestem absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w klinikach na terenie całej Polski, a także podczas praktyk klinicznych we Włoszech.W pracy klinicznej zajmuję się chorobami wewnętrznymi małych zwierząt, ze szczególnym zainteresowaniem kardiologią oraz diagnostyką obrazową. Uczestniczyłem w licznych kursach i szkoleniach z zakresu kardiologii, ultrasonografii i radiologii.Prywatnie szczęśliwy ojciec kilku miesięcznej Jagody, posiadacz czworonogów - Alexa i Jureczka oraz kota - Borysa, pasjonat piłki nożnej, literatury i wycieczek rowerowych.

zobacz wiecej

Mateusz Szadkowski

22.06.2016

Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie gdzie po ukończeniu studiów odbyłem staż, a następnie podjąłem pracę w Katedrze i Klinice Chirurgii Zwierząt.Głębokie spojrzenia w zwierzęce oczy zaciekawiły mnie jeszcze podczas studiów i... tak już zostało.W pracy klinicznej i naukowej zajmuję się przede wszystkim okulistyką, choć nie ograniczam się tylko do niej. Interesuję się również chirurgią miękką, plastyczną, mikrochirurgią i anestezjologią- głównie małych zwierząt. Staram się dbać o swój rozwój uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą.Prywatnie jestem mężem  wspaniałej Żony i właścicielem Milorda- głuchego buldoga francuskiego.W wolnym czasie lubię spędzać czas z rodziną, zgłębiać tajniki survivalu i grę w bilard.

zobacz wiecej